Hrajte miniházenou
archiv 2018 / 2019
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
ČEZ CUP školní liga v miniházené 1-3.třída
ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída
Rozpis ligy
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
7.kolo
1 kolo ročník 2018/19
3.kolo 4-5.třída 2018/19
KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené
Poděbradská školní Liga - mladší
Poděbradská školní Liga - starší
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Lukáš Pešta
Škola
ZŠ Kamenná stezka, Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2007
Počet startů
23
Počet branek
3
Starty
24.5. 12:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
7 : 11
0 branek
24.5. 11:30
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
15 : 16
0 branek
24.5. 11:00
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
14 : 24
1 branek
24.5. 09:00
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
20 : 13
1 branek
26.4. 13:00
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
8 : 8
0 branek
26.4. 11:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
10 : 12
0 branek
26.4. 10:30
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
17 : 10
0 branek
26.4. 10:00
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
8 : 16
0 branek
22.3. 12:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
12 : 9
0 branek
22.3. 11:30
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
16 : 12
1 branek
22.3. 11:00
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
22 : 7
0 branek
22.3. 09:00
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
19 : 9
0 branek
20.4. 11:00
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
10 : 11
0 branek
20.4. 10:30
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
24 : 11
0 branek
20.4. 09:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
7 : 19
0 branek
16.3. 10:30
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
32 : 7
0 branek
16.3. 10:00
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
13 : 16
0 branek
16.3. 09:00
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
29 : 9
0 branek
16.3. 08:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
9 : 15
0 branek
3.11. 11:00
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
20 : 14
0 branek
3.11. 10:00
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
20 : 6
0 branek
3.11. 09:30
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
24 : 6
0 branek
3.11. 09:00
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
7 : 15
0 branek
Archivní záznamy hráče
2018/2023
2018/2022
2018/2021
2018/2020
2018/2019
2018/2018
2018/2017
2018/2016
2012/2015
5.kolo - výsledky
Draci - Bílý tygři
:
Tygři z Borku - Draci
:
Bílý tygři - Tygři z Borku
:
6.kolo - rozpis
Tygři z Borku - Bílý tygři
13.3. 13:30
Draci - Bílý tygři
13.3. 17:00
Draci - Tygři z Borku
13.3. 22:00
Následující turnaje
5.kolo - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Draci
2
1
1
0
3 : 1
3
2
Tygři z Borku
2
1
0
1
2 : 2
2
3
Bílý tygři
2
0
1
1
1 : 3
1
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.