Hrajte miniházenou
archiv 2018 / 2019
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Liberecká školní liga 2017/2018
Liberecká školní liga 2018/2019
Varnsdorfské školní liga 2017/2018
Rozpis ligy
I. TURNAJ 4.-5. třída
I. TURNAJ 2.-3. třída
II. TURNAJ 2.-3. třída
II. TURNAJ 4.-5. třídaI
III. TURNAJ 4.-5. třídy
III. TURNAJ 2.-3. třídy
IV. TURNAJ 2.-3. třída
IV. TURNAJ 4.-5. třída
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Richard Vacek
Škola
ZŠ Kuřim Jungmannova
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2009
Počet startů
27
Počet branek
0
Starty
15.3. 12:30
ZŠ Kuřim Jungmannova 4 - ZŠ Kuřim Tyršova 4
20 : 13
0 branek
15.3. 11:00
ZŠ Kuřim Tyršova 4 - ZŠ Kuřim Jungmannova 3
14 : 9
0 branek
15.3. 10:00
ZŠ Kuřim Jungmannova 1 - ZŠ Lipůvka - Veverčáci
5 : 18
0 branek
15.3. 09:30
ZŠ Lipůvka - Cvrčci - ZŠ Kuřim Jungmannova 1
8 : 12
0 branek
15.3. 08:30
Komenda 1 - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
17 : 6
0 branek
15.3. 08:30
ZŠ Lipůvka - Střelci - ZŠ Kuřim Jungmannova 3
12 : 12
0 branek
15.3. 08:30
ZŠ Kuřim Jungmannova 1 - ZŠ Drásov -Unicorns
3 : 13
0 branek
17.11. 01:00
ZŠ Kuřim Tyršova 3 - ZŠ Kuřim Jungmannova 4
6 : 20
0 branek
16.11. 23:00
ZŠ Lipůvka - Střelci - ZŠ Kuřim Jungmannova 3
7 : 8
0 branek
16.11. 22:30
ZŠ Kuřim Jungmannova 3 - ZŠ Čebín - Čebíňáci
6 : 9
0 branek
16.11. 21:00
ZŠ Kuřim Jungmannova 2 - ZŠ Loučky - Špendlíci
11 : 7
0 branek
16.11. 20:30
ZŠ Kuřim Jungmannova 4 - ZŠ Kuřim Tyršova 4
17 : 6
0 branek
16.11. 20:30
ZŠ Kuřim Jungmannova 1 - ZŠ Lipůvka - Cvrčci
4 : 6
0 branek
16.11. 19:30
ZŠ Loučky - Brumíci - ZŠ Kuřim Jungmannova 4
2 : 17
0 branek
16.11. 19:00
ZŠ Loučky - Špendlíci - ZŠ Kuřim Jungmannova 1
16 : 3
0 branek
16.11. 18:30
ZŠ Drásov -Unicorns - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
8 : 15
0 branek
16.11. 17:30
ZŠ Kuřim Jungmannova 2 - Komenda 1
5 : 9
0 branek
16.11. 17:00
ZŠ Kuřim Jungmannova 1 - ZŠ Drásov -Unicorns
2 : 7
0 branek
16.11. 14:30
Komenda 1 - ZŠ Kuřim Jungmannova 1
12 : 0
0 branek
16.11. 14:00
ZŠ Čebín - Čebínci - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
5 : 10
0 branek
16.11. 13:30
ZŠ Kuřim Jungmannova 1 - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
5 : 13
0 branek
16.11. 13:00
ZŠ Kuřim Jungmannova 3 - ZŠ Drásov - Kingoši
10 : 6
0 branek
16.11. 10:30
ZŠ Kuřim Jungmannova 2 - ZŠ Lipůvka - Veverčáci
10 : 7
0 branek
16.11. 10:00
ZŠ Čebín - Čebínci - ZŠ Kuřim Jungmannova 1
7 : 1
0 branek
16.11. 09:30
ZŠ Lipůvka - Veverčáci - ZŠ Kuřim Jungmannova 1
18 : 2
0 branek
16.11. 09:00
ZŠ Lipůvka - Cvrčci - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
2 : 18
0 branek
16.11. 08:30
ZŠ Kuřim Jungmannova 3 - ZŠ Kuřim Jungmannova 4
7 : 10
0 branek
Archivní záznamy hráče
2018/2023
2018/2022
2018/2021
2018/2020
2018/2019
2018/2018
2018/2017
2018/2016
2012/2015
IV. TURNAJ 4.-5. třída - výsledky
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí)
5 : 17
Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží) - Varnsdorf REBELS (ZŠ Východní)
14 : 15
Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí) - Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží)
10 : 8
Karlíci (IZŠ Karlova) - Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
4 : 15
Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží) - Karlíci (IZŠ Karlova)
22 : 3
Varnsdorf REBELS (ZŠ Východní) - Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí)
10 : 14
Karlíci (IZŠ Karlova) - Varnsdorf REBELS (ZŠ Východní)
3 : 20
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží)
10 : 15
Varnsdorf REBELS (ZŠ Východní) - Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
13 : 6
Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí) - Karlíci (IZŠ Karlova)
23 : 0
IV. TURNAJ 4.-5. třída - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí)
4
4
0
0
64 : 23
8
2
Varnsdorf REBELS (ZŠ Východní)
4
3
0
1
58 : 37
6
3
Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží)
4
2
0
2
59 : 38
4
4
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
4
1
0
3
36 : 49
2
5
Karlíci (IZŠ Karlova)
4
0
0
4
10 : 80
0
Tabulka střelců
Karlovka 4.-5. :-)
Karlíci (IZŠ Karlova)
4
Východní 2.-3. Bílý tygři
Východní BOSOVÉ (ZŠ Východní)
3
Karlovka 2.-3. :-)
Karláčci (IZŠ Karlova)
3
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.