Hrajte miniházenou
archiv 2018 / 2019
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
ČEZ CUP školní liga v miniházené 1-3.třída
ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída
KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené
Rozpis ligy
1.turnaj KŠL 1.-3.třídy
1.turnaj KŠL 4.-5.třídy
2.turnaj KŠL 1.-3.třídy
2.turnaj KŠL 4.-5.třídy
3.turnaj KŠL 4.-5.třídy
3.turnaj KŠL 1.-3.třídy
4.turnaj KŠL 1.-3.třídy
4.turnaj KŠL 4.-5.třídy
1.turnaj KŠL 1.-3.třídy
1.turnaj KŠL 4.-5.třídy
2.turnaj KŠL 4.-5.třídy
2.turnaj KŠL 1.-3.třídy
3.turnaj KŠL 4.-5.třídy
3.turnaj KŠL 1.-3.třídy
4.turnaj KŠL 4.-5.třídy
4.turnaj KŠL 1.-3.třídy
5.turnaj KŠL 4.-5.třídy
5.turnaj KŠL 1.-3.třídy
Poděbradská školní Liga - mladší
Poděbradská školní Liga - starší
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Barbora Saláková
Škola
ZŠ Jana Palacha, Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2008
Počet startů
27
Počet branek
31
Starty
Zpět
Archivní záznamy hráče
2018/2023
2018/2022
2018/2021
2018/2020
2018/2019
2018/2018
2018/2017
2018/2016
2012/2015
3.turnaj KŠL 1.-3.třídy - výsledky
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
8 : 10
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
8 : 15
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
13 : 6
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
17 : 8
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
2 : 10
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
14 : 23
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
14 : 12
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
12 : 5
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
14 : 15
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
15 : 10
4.turnaj KŠL 4.-5.třídy - rozpis
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
20 : 11
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
20 : 11
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
11 : 12
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
8 : 16
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
17 : 10
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
18 : 20
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
10 : 12
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
10 : 19
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
6 : 24
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
8 : 8
Následující turnaje
3.turnaj KŠL 1.-3.třídy - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ZŠ Žižkov 1.-3.třída
4
4
0
0
61 : 38
8
2
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
4
3
0
1
51 : 37
6
3
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
4
2
0
2
43 : 46
4
4
Zbraslavice 1.-3.třída
4
1
0
3
55 : 60
2
5
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
4
0
0
4
21 : 50
0
Tabulka střelců
Jakub Vácha
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
193
Patrik Balvín
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
162
Matěj Mimra
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
143
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.