Hrajte miniházenou
archiv 2018 / 2019
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
ČEZ CUP školní liga v miniházené 1-3.třída
ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída
KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené
Rozpis ligy
1.turnaj KŠL 1.-3.třídy
1.turnaj KŠL 4.-5.třídy
2.turnaj KŠL 1.-3.třídy
2.turnaj KŠL 4.-5.třídy
3.turnaj KŠL 4.-5.třídy
3.turnaj KŠL 1.-3.třídy
4.turnaj KŠL 1.-3.třídy
4.turnaj KŠL 4.-5.třídy
1.turnaj KŠL 1.-3.třídy
1.turnaj KŠL 4.-5.třídy
2.turnaj KŠL 4.-5.třídy
2.turnaj KŠL 1.-3.třídy
3.turnaj KŠL 4.-5.třídy
3.turnaj KŠL 1.-3.třídy
4.turnaj KŠL 4.-5.třídy
4.turnaj KŠL 1.-3.třídy
5.turnaj KŠL 4.-5.třídy
5.turnaj KŠL 1.-3.třídy
Poděbradská školní Liga - mladší
Poděbradská školní Liga - starší
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Matěj Hadaš
Škola
ZŠ a MŠ Ústí
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2010
Počet startů
15
Počet branek
31
Starty
3.5. 11:45
Ohniváci - Kids
4 : 8
2 branek
3.5. 10:45
Kids - Hvězdičky
11 : 3
1 branek
3.5. 10:00
Lvíčata - Kids
0 : 16
3 branek
3.5. 09:30
Kids - Plamínci
10 : 2
1 branek
3.5. 08:15
Kids - Gepardi
13 : 1
2 branek
30.11. 11:45
Kids - Ohniváci
13 : 0
3 branek
30.11. 10:30
Plamínci - Kids
2 : 11
4 branek
30.11. 10:15
Hvězdičky - Kids
3 : 10
2 branek
30.11. 09:15
Kids - Lvíčata
20 : 1
6 branek
30.11. 08:30
Gepardi - Kids
2 : 14
3 branek
26.10. 14:15
Hvězdičky - Kids
1 : 8
1 branek
26.10. 12:45
Kids - Lvíčata
9 : 0
1 branek
26.10. 11:15
Ohniváci - Kids
0 : 15
1 branek
26.10. 09:45
Kids - Plamínci
9 : 1
1 branek
26.10. 08:15
Gepardi - Kids
4 : 8
0 branek
Archivní záznamy hráče
2018/2024
2018/2023
2018/2022
2018/2021
2018/2020
2018/2019
2018/2018
2018/2017
2018/2016
2012/2015
4.turnaj KŠL 1.-3.třídy - výsledky
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
6 : 14
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
5 : 7
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
13 : 1
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
7 : 11
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
2 : 13
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
3 : 9
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
7 : 6
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
8 : 3
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
8 : 15
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
12 : 3
5.turnaj KŠL 4.-5.třídy - rozpis
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
16 : 20
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
20 : 13
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
20 : 23
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
19 : 11
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
15 : 17
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
14 : 24
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
15 : 16
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
13 : 23
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
7 : 11
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
20 : 21
Následující turnaje
4.turnaj KŠL 1.-3.třídy - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
4
4
0
0
48 : 13
8
2
ZŠ Žižkov 1.-3.třída
4
3
0
1
40 : 32
6
3
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
4
2
0
2
30 : 31
4
4
Zbraslavice 1.-3.třída
4
1
0
3
24 : 36
2
5
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
4
0
0
4
11 : 41
0
Tabulka střelců
Jakub Vácha
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
193
Patrik Balvín
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
162
Matěj Mimra
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
143
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.