Hrajte miniházenou
archiv 2018 / 2019
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
1.-3. třída
4.-5. třída
Rozpis ligy
Pohůrecká 19.10.
Grünwaldova 25.10.
Českobudějovický pohár - B
Českobudějovický pohár - C
Českobudějovický pohár - o umístění
Dobrá Voda 19.12.
Borovany 25.1.
Pohůrecká 1.3.
Dobrá Voda 24.5.
Pohůrecká 24.5.
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Matyáš Pekar
Škola
ZŠ Emila Zátopka B
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2008
Počet startů
24
Počet branek
171
Starty
11.4. 13:00
ZŠ Emila Zátopka B - ZŠ a MŠ Ženklava
22 : 8
4 branek
11.4. 12:00
ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice - ZŠ Emila Zátopka B
11 : 16
8 branek
11.4. 11:30
ZŠ Emila Zátopka B - ZŠ Kopřivnice - Mniší
15 : 11
9 branek
11.4. 09:30
ZŠ a MŠ Štramberk - ZŠ Emila Zátopka B
5 : 18
5 branek
7.3. 13:00
ZŠ Emila Zátopka B - ZŠ Kopřivnice - Mniší
23 : 24
10 branek
7.3. 12:00
ZŠ a MŠ Štramberk - ZŠ Emila Zátopka B
12 : 21
11 branek
7.3. 11:30
ZŠ Emila Zátopka B - ZŠ a MŠ Ženklava
14 : 8
8 branek
7.3. 09:30
ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice - ZŠ Emila Zátopka B
9 : 22
12 branek
24.1. 13:15
ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice - ZŠ Emila Zátopka B
11 : 12
5 branek
24.1. 11:45
ZŠ Emila Zátopka B - ZŠ a MŠ Štramberk
8 : 3
3 branek
24.1. 10:45
ZŠ Kopřivnice - Mniší - ZŠ Emila Zátopka B
22 : 11
3 branek
24.1. 10:15
ZŠ Emila Zátopka B - ZŠ a MŠ Ženklava
14 : 3
2 branek
6.12. 13:00
ZŠ a MŠ Ženklava - ZŠ Emila Zátopka B
6 : 13
6 branek
6.12. 12:30
ZŠ Emila Zátopka B - ZŠ Kopřivnice - Mniší
13 : 13
4 branek
6.12. 10:30
ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice - ZŠ Emila Zátopka B
15 : 20
10 branek
6.12. 09:00
ZŠ Emila Zátopka B - ZŠ a MŠ Štramberk
22 : 5
6 branek
7.11. 04:30
ZŠ Emila Zátopka B - ZŠ a MŠ Štramberk
15 : 6
8 branek
7.11. 02:30
ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice - ZŠ Emila Zátopka B
11 : 17
7 branek
7.11. 01:00
ZŠ Emila Zátopka B - ZŠ Kopřivnice - Mniší
21 : 17
11 branek
7.11. 00:00
ZŠ a MŠ Ženklava - ZŠ Emila Zátopka B
5 : 29
7 branek
4.10. 13:15
ZŠ a MŠ Ženklava - ZŠ Emila Zátopka B
6 : 24
7 branek
4.10. 11:45
ZŠ Emila Zátopka B - ZŠ a MŠ Štramberk
27 : 8
8 branek
4.10. 10:45
ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice - ZŠ Emila Zátopka B
1 : 14
8 branek
4.10. 10:15
ZŠ Emila Zátopka B - ZŠ Kopřivnice - Mniší
28 : 16
9 branek
Archivní záznamy hráče
2018/2023
2018/2022
2018/2021
2018/2020
2018/2019
2018/2018
2018/2017
2018/2016
2012/2015
Dobrá Voda 24.5. - výsledky
Dobrá Voda 1 - Rudolfovská 2 (Buldoci)
8 : 4
Rudolfovská 1 (Štiky) - Dukelská 1
13 : 6
Dukelská 3 - Dukelská 2
2 : 11
Rudolfovská 2 (Buldoci) - Dukelská 2
8 : 8
Dukelská 1 - Dukelská 3
9 : 0
Dobrá Voda 1 - Rudolfovská 1 (Štiky)
5 : 12
Rudolfovská 1 (Štiky) - Rudolfovská 2 (Buldoci)
16 : 5
Dukelská 3 - Dobrá Voda 1
0 : 6
Dukelská 2 - Dukelská 1
5 : 6
Rudolfovská 2 (Buldoci) - Dukelská 1
3 : 9
Dobrá Voda 1 - Dukelská 2
5 : 5
Rudolfovská 1 (Štiky) - Dukelská 3
18 : 2
Dukelská 3 - Rudolfovská 2 (Buldoci)
0 : 8
Dukelská 2 - Rudolfovská 1 (Štiky)
2 : 16
Dukelská 1 - Dobrá Voda 1
6 : 4
Dobrá Voda 24.5. - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rudolfovská 1 (Štiky)
5
5
0
0
75 : 20
10
2
Dukelská 1
5
4
0
1
36 : 25
8
3
Dobrá Voda 1
5
2
1
2
28 : 27
5
4
Dukelská 2
5
1
2
2
31 : 37
4
5
Rudolfovská 2 (Buldoci)
5
1
1
3
28 : 41
3
6
Dukelská 3
5
0
0
5
4 : 52
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.