Hrajte miniházenou
archiv 2018 / 2019
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
1.-3. třída
4.-5. třída
Rozpis ligy
Pohůrecká 19.10.
Grünwaldova 25.10.
Českobudějovický pohár - B
Českobudějovický pohár - C
Českobudějovický pohár - o umístění
Dobrá Voda 19.12.
Borovany 25.1.
Pohůrecká 1.3.
Dobrá Voda 24.5.
Pohůrecká 24.5.
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Richard Vacek
Škola
ZŠ Kuřim Jungmannova
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2009
Počet startů
27
Počet branek
0
Starty
15.3. 12:30
ZŠ Kuřim Jungmannova 4 - ZŠ Kuřim Tyršova 4
20 : 13
0 branek
15.3. 11:00
ZŠ Kuřim Tyršova 4 - ZŠ Kuřim Jungmannova 3
14 : 9
0 branek
15.3. 10:00
ZŠ Kuřim Jungmannova 1 - ZŠ Lipůvka - Veverčáci
5 : 18
0 branek
15.3. 09:30
ZŠ Lipůvka - Cvrčci - ZŠ Kuřim Jungmannova 1
8 : 12
0 branek
15.3. 08:30
Komenda 1 - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
17 : 6
0 branek
15.3. 08:30
ZŠ Lipůvka - Střelci - ZŠ Kuřim Jungmannova 3
12 : 12
0 branek
15.3. 08:30
ZŠ Kuřim Jungmannova 1 - ZŠ Drásov -Unicorns
3 : 13
0 branek
17.11. 01:00
ZŠ Kuřim Tyršova 3 - ZŠ Kuřim Jungmannova 4
6 : 20
0 branek
16.11. 23:00
ZŠ Lipůvka - Střelci - ZŠ Kuřim Jungmannova 3
7 : 8
0 branek
16.11. 22:30
ZŠ Kuřim Jungmannova 3 - ZŠ Čebín - Čebíňáci
6 : 9
0 branek
16.11. 21:00
ZŠ Kuřim Jungmannova 2 - ZŠ Loučky - Špendlíci
11 : 7
0 branek
16.11. 20:30
ZŠ Kuřim Jungmannova 4 - ZŠ Kuřim Tyršova 4
17 : 6
0 branek
16.11. 20:30
ZŠ Kuřim Jungmannova 1 - ZŠ Lipůvka - Cvrčci
4 : 6
0 branek
16.11. 19:30
ZŠ Loučky - Brumíci - ZŠ Kuřim Jungmannova 4
2 : 17
0 branek
16.11. 19:00
ZŠ Loučky - Špendlíci - ZŠ Kuřim Jungmannova 1
16 : 3
0 branek
16.11. 18:30
ZŠ Drásov -Unicorns - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
8 : 15
0 branek
16.11. 17:30
ZŠ Kuřim Jungmannova 2 - Komenda 1
5 : 9
0 branek
16.11. 17:00
ZŠ Kuřim Jungmannova 1 - ZŠ Drásov -Unicorns
2 : 7
0 branek
16.11. 14:30
Komenda 1 - ZŠ Kuřim Jungmannova 1
12 : 0
0 branek
16.11. 14:00
ZŠ Čebín - Čebínci - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
5 : 10
0 branek
16.11. 13:30
ZŠ Kuřim Jungmannova 1 - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
5 : 13
0 branek
16.11. 13:00
ZŠ Kuřim Jungmannova 3 - ZŠ Drásov - Kingoši
10 : 6
0 branek
16.11. 10:30
ZŠ Kuřim Jungmannova 2 - ZŠ Lipůvka - Veverčáci
10 : 7
0 branek
16.11. 10:00
ZŠ Čebín - Čebínci - ZŠ Kuřim Jungmannova 1
7 : 1
0 branek
16.11. 09:30
ZŠ Lipůvka - Veverčáci - ZŠ Kuřim Jungmannova 1
18 : 2
0 branek
16.11. 09:00
ZŠ Lipůvka - Cvrčci - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
2 : 18
0 branek
16.11. 08:30
ZŠ Kuřim Jungmannova 3 - ZŠ Kuřim Jungmannova 4
7 : 10
0 branek
Archivní záznamy hráče
2018/2024
2018/2023
2018/2022
2018/2021
2018/2020
2018/2019
2018/2018
2018/2017
2018/2016
2012/2015
Pohůrecká 24.5. - výsledky
Pohůrecká 1 (Méďové) - Grünwaldova 2 (Piraně)
17 : 2
Pohůrecká 2 (Tygři) - Grünwaldova 1 (Red Shark)
11 : 10
Grünwaldova 2 (Piraně) - Pohůrecká 2 (Tygři)
10 : 13
Borovany 1 - Pohůrecká 1 (Méďové)
6 : 19
Pohůrecká 2 (Tygři) - Borovany 1
10 : 5
Grünwaldova 1 (Red Shark) - Grünwaldova 2 (Piraně)
7 : 6
Borovany 1 - Grünwaldova 1 (Red Shark)
4 : 13
Pohůrecká 1 (Méďové) - Pohůrecká 2 (Tygři)
16 : 6
Grünwaldova 1 (Red Shark) - Pohůrecká 1 (Méďové)
4 : 13
Grünwaldova 2 (Piraně) - Borovany 1
7 : 8
Pohůrecká 24.5. - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Pohůrecká 1 (Méďové)
4
4
0
0
65 : 18
8
2
Pohůrecká 2 (Tygři)
4
3
0
1
40 : 41
6
3
Grünwaldova 1 (Red Shark)
4
2
0
2
34 : 34
4
4
Borovany 1
4
1
0
3
23 : 49
2
5
Grünwaldova 2 (Piraně)
4
0
0
4
25 : 45
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.