Hrajte miniházenou
archiv 2018 / 2019
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kuřimská školní liga
Rozpis ligy
Skupina A (1.-2.tř.)
Skupina C (dívky)
Skupina B (3.a 4. tř.)
Finále A (1.a 2.tř.)
Skupina C (dívky) - finále
Finále B (1. a 2. tř.)
Finále A (3. a 4. tř.)
Finále B (3.a4. tř.) sk. D
Finále B (3.a4.tř.) sk. E
Meziregionální Kuřimsko - Velkomeziříčská liga
Školní liga Jaroslava ,,Bagra" Konečného
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Josef Kubalík
Škola
ZŠ A. Baráka (LOV)
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2007
Počet startů
12
Počet branek
0
Starty
15.12. 13:00
SRŠNI - ŠAMANI 1
1 : 1
0 branek
15.12. 11:00
VALOUNI - ŠAMANI 1
1 : 1
0 branek
15.12. 10:00
ŠAMANI 1 - HAPPY BOYS
1 : 1
0 branek
15.12. 08:30
ŠAMANI 1 - ČTYŘLÍSTEK
1 : 1
0 branek
24.11. 13:00
STŘELCI - ŠAMANI 1
1 : 1
0 branek
24.11. 12:00
ŠAMANI 1 - ČTYŘLÍSTEK
1 : 1
0 branek
24.11. 10:30
ČERNÍ PANTEŘI - ŠAMANI 1
1 : 1
0 branek
24.11. 08:30
ŠAMANI 1 - DRACI
1 : 1
0 branek
20.10. 12:30
ŠAMANI 1 - STŘELCI
1 : 1
0 branek
20.10. 11:30
HAPPY BOYS - ŠAMANI 1
1 : 1
0 branek
20.10. 11:00
ŠAMANI 1 - DRACI
1 : 1
0 branek
20.10. 09:00
DRACI Z 1 - ŠAMANI 1
1 : 1
0 branek
Archivní záznamy hráče
2018/2023
2018/2022
2018/2021
2018/2020
2018/2019
2018/2018
2018/2017
2018/2016
2012/2015
Skupina A (1.-2.tř.) - výsledky
ZŠ Drásov -Unicorns - ZŠ Čebín - Čebínci
0 : 11
ZŠ Loučky - Špendlíci - Komenda 1
0 : 5
ZŠ Lipůvka - Cvrčci - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
2 : 18
ZŠ Lipůvka - Veverčáci - ZŠ Kuřim Jungmannova 1
18 : 2
ZŠ Čebín - Čebínci - ZŠ Kuřim Jungmannova 1
7 : 1
ZŠ Kuřim Jungmannova 2 - ZŠ Lipůvka - Veverčáci
10 : 7
Komenda 1 - ZŠ Lipůvka - Cvrčci
10 : 1
ZŠ Drásov -Unicorns - ZŠ Loučky - Špendlíci
3 : 5
ZŠ Loučky - Špendlíci - ZŠ Čebín - Čebínci
5 : 7
ZŠ Lipůvka - Cvrčci - ZŠ Drásov -Unicorns
3 : 4
ZŠ Lipůvka - Veverčáci - Komenda 1
0 : 8
ZŠ Kuřim Jungmannova 1 - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
5 : 13
ZŠ Čebín - Čebínci - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
5 : 10
Komenda 1 - ZŠ Kuřim Jungmannova 1
12 : 0
ZŠ Drásov -Unicorns - ZŠ Lipůvka - Veverčáci
4 : 6
ZŠ Loučky - Špendlíci - ZŠ Lipůvka - Cvrčci
9 : 0
ZŠ Lipůvka - Cvrčci - ZŠ Čebín - Čebínci
2 : 11
ZŠ Lipůvka - Veverčáci - ZŠ Loučky - Špendlíci
7 : 7
ZŠ Kuřim Jungmannova 1 - ZŠ Drásov -Unicorns
2 : 7
ZŠ Kuřim Jungmannova 2 - Komenda 1
5 : 9
ZŠ Čebín - Čebínci - Komenda 1
3 : 11
ZŠ Drásov -Unicorns - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
8 : 15
ZŠ Loučky - Špendlíci - ZŠ Kuřim Jungmannova 1
16 : 3
ZŠ Lipůvka - Cvrčci - ZŠ Lipůvka - Veverčáci
13 : 2
ZŠ Lipůvka - Veverčáci - ZŠ Čebín - Čebínci
7 : 9
ZŠ Kuřim Jungmannova 1 - ZŠ Lipůvka - Cvrčci
4 : 6
ZŠ Kuřim Jungmannova 2 - ZŠ Loučky - Špendlíci
11 : 7
Komenda 1 - ZŠ Drásov -Unicorns
6 : 4
Finále A (1.a 2.tř.) - rozpis
ZŠ Loučky - Špendlíci - ZŠ Čebín - Čebínci
7 : 10
Komenda 1 - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
17 : 6
ZŠ Čebín - Čebínci - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
12 : 11
ZŠ Loučky - Špendlíci - Komenda 1
5 : 7
Komenda 1 - ZŠ Čebín - Čebínci
10 : 6
ZŠ Kuřim Jungmannova 2 - ZŠ Loučky - Špendlíci
10 : 4
Následující turnaje
Skupina A (1.-2.tř.) - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Komenda 1
7
7
0
0
61 : 13
14
2
ZŠ Kuřim Jungmannova 2
7
6
0
1
82 : 43
12
3
ZŠ Čebín - Čebínci
7
5
0
2
53 : 36
10
4
ZŠ Loučky - Špendlíci
7
3
1
3
49 : 36
7
5
ZŠ Lipůvka - Veverčáci
7
2
1
4
47 : 53
5
6
ZŠ Drásov -Unicorns
7
2
0
5
30 : 48
4
7
ZŠ Lipůvka - Cvrčci
7
2
0
5
27 : 58
4
8
ZŠ Kuřim Jungmannova 1
7
0
0
7
17 : 79
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.