Hrajte miniházenou
archiv 2018 / 2019
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kuřimská školní liga
Rozpis ligy
Skupina A (1.-2.tř.)
Skupina C (dívky)
Skupina B (3.a 4. tř.)
Finále A (1.a 2.tř.)
Skupina C (dívky) - finále
Finále B (1. a 2. tř.)
Finále A (3. a 4. tř.)
Finále B (3.a4. tř.) sk. D
Finále B (3.a4.tř.) sk. E
Meziregionální Kuřimsko - Velkomeziříčská liga
Školní liga Jaroslava ,,Bagra" Konečného
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Jan Musil
Škola
ZŠ Jana Palacha, Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2009
Počet startů
27
Počet branek
13
Starty
24.5. 13:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
9 : 16
1 branek
24.5. 11:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
15 : 11
0 branek
24.5. 10:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
10 : 9
1 branek
24.5. 09:00
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
14 : 5
0 branek
26.4. 13:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
12 : 3
0 branek
26.4. 12:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
7 : 6
0 branek
26.4. 11:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
2 : 13
0 branek
26.4. 10:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
7 : 11
0 branek
22.3. 13:00
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
14 : 15
2 branek
22.3. 12:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
12 : 5
3 branek
22.3. 10:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
17 : 8
0 branek
22.3. 09:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
8 : 10
1 branek
7.12. 10:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
15 : 2
0 branek
7.12. 09:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
3 : 13
0 branek
7.12. 08:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
9 : 12
0 branek
2.11. 11:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
9 : 3
1 branek
2.11. 09:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
17 : 6
2 branek
2.11. 09:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
17 : 0
0 branek
20.4. 11:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
4 : 14
0 branek
20.4. 09:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
19 : 5
0 branek
20.4. 09:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
9 : 11
1 branek
16.3. 11:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
22 : 12
0 branek
16.3. 10:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
12 : 12
0 branek
16.3. 08:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
6 : 25
0 branek
3.11. 10:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
2 : 26
1 branek
3.11. 09:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
23 : 3
0 branek
3.11. 08:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
2 : 5
0 branek
Archivní záznamy hráče
2018/2024
2018/2023
2018/2022
2018/2021
2018/2020
2018/2019
2018/2018
2018/2017
2018/2016
2012/2015
Skupina A (1.-2.tř.) - výsledky
ZŠ Drásov -Unicorns - ZŠ Čebín - Čebínci
0 : 11
ZŠ Loučky - Špendlíci - Komenda 1
0 : 5
ZŠ Lipůvka - Cvrčci - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
2 : 18
ZŠ Lipůvka - Veverčáci - ZŠ Kuřim Jungmannova 1
18 : 2
ZŠ Čebín - Čebínci - ZŠ Kuřim Jungmannova 1
7 : 1
ZŠ Kuřim Jungmannova 2 - ZŠ Lipůvka - Veverčáci
10 : 7
Komenda 1 - ZŠ Lipůvka - Cvrčci
10 : 1
ZŠ Drásov -Unicorns - ZŠ Loučky - Špendlíci
3 : 5
ZŠ Loučky - Špendlíci - ZŠ Čebín - Čebínci
5 : 7
ZŠ Lipůvka - Cvrčci - ZŠ Drásov -Unicorns
3 : 4
ZŠ Lipůvka - Veverčáci - Komenda 1
0 : 8
ZŠ Kuřim Jungmannova 1 - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
5 : 13
ZŠ Čebín - Čebínci - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
5 : 10
Komenda 1 - ZŠ Kuřim Jungmannova 1
12 : 0
ZŠ Drásov -Unicorns - ZŠ Lipůvka - Veverčáci
4 : 6
ZŠ Loučky - Špendlíci - ZŠ Lipůvka - Cvrčci
9 : 0
ZŠ Lipůvka - Cvrčci - ZŠ Čebín - Čebínci
2 : 11
ZŠ Lipůvka - Veverčáci - ZŠ Loučky - Špendlíci
7 : 7
ZŠ Kuřim Jungmannova 1 - ZŠ Drásov -Unicorns
2 : 7
ZŠ Kuřim Jungmannova 2 - Komenda 1
5 : 9
ZŠ Čebín - Čebínci - Komenda 1
3 : 11
ZŠ Drásov -Unicorns - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
8 : 15
ZŠ Loučky - Špendlíci - ZŠ Kuřim Jungmannova 1
16 : 3
ZŠ Lipůvka - Cvrčci - ZŠ Lipůvka - Veverčáci
13 : 2
ZŠ Lipůvka - Veverčáci - ZŠ Čebín - Čebínci
7 : 9
ZŠ Kuřim Jungmannova 1 - ZŠ Lipůvka - Cvrčci
4 : 6
ZŠ Kuřim Jungmannova 2 - ZŠ Loučky - Špendlíci
11 : 7
Komenda 1 - ZŠ Drásov -Unicorns
6 : 4
Finále A (1.a 2.tř.) - rozpis
ZŠ Loučky - Špendlíci - ZŠ Čebín - Čebínci
7 : 10
Komenda 1 - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
17 : 6
ZŠ Čebín - Čebínci - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
12 : 11
ZŠ Loučky - Špendlíci - Komenda 1
5 : 7
Komenda 1 - ZŠ Čebín - Čebínci
10 : 6
ZŠ Kuřim Jungmannova 2 - ZŠ Loučky - Špendlíci
10 : 4
Následující turnaje
Skupina A (1.-2.tř.) - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Komenda 1
7
7
0
0
61 : 13
14
2
ZŠ Kuřim Jungmannova 2
7
6
0
1
82 : 43
12
3
ZŠ Čebín - Čebínci
7
5
0
2
53 : 36
10
4
ZŠ Loučky - Špendlíci
7
3
1
3
49 : 36
7
5
ZŠ Lipůvka - Veverčáci
7
2
1
4
47 : 53
5
6
ZŠ Drásov -Unicorns
7
2
0
5
30 : 48
4
7
ZŠ Lipůvka - Cvrčci
7
2
0
5
27 : 58
4
8
ZŠ Kuřim Jungmannova 1
7
0
0
7
17 : 79
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.