Hrajte miniházenou
archiv 2018 / 2019
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kuřimská školní liga
Rozpis ligy
Skupina A (1.-2.tř.)
Skupina C (dívky)
Skupina B (3.a 4. tř.)
Finále A (1.a 2.tř.)
Skupina C (dívky) - finále
Finále B (1. a 2. tř.)
Finále A (3. a 4. tř.)
Finále B (3.a4. tř.) sk. D
Finále B (3.a4.tř.) sk. E
Meziregionální Kuřimsko - Velkomeziříčská liga
Školní liga Jaroslava ,,Bagra" Konečného
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Karlovka 2.-3. :-)
Škola
Interaktivní ZŠ Karlova Varnsdorf
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2006
Počet startů
10
Počet branek
4
Starty
11.5. 12:30
Rychlí ŠPUNTI (ZŠ Náměstí) - Karláčci (IZŠ Karlova)
5 : 7
1 branek
11.5. 12:00
Karláčci (IZŠ Karlova) - Malý DRAK (ZŠ Bratislavská)
9 : 0
1 branek
11.5. 10:00
Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží) - Karláčci (IZŠ Karlova)
10 : 2
1 branek
11.5. 08:30
Karláčci (IZŠ Karlova) - Východní BOSOVÉ (ZŠ Východní)
2 : 8
0 branek
9.2. 09:00
Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží) - Karláčci (IZŠ Karlova)
15 : 1
0 branek
8.12. 13:00
Malý DRAK (ZŠ Bratislavská) - Karláčci (IZŠ Karlova)
4 : 12
0 branek
8.12. 10:00
Karláčci (IZŠ Karlova) - Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží)
7 : 10
0 branek
8.12. 08:30
Karlíci (IZŠ Karlova) - Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí)
7 : 19
1 branek
13.10. 11:30
Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží) - Karláčci (IZŠ Karlova)
12 : 9
0 branek
13.10. 11:00
Karláčci (IZŠ Karlova) - Východní BOSOVÉ (ZŠ Východní)
9 : 4
0 branek
Archivní záznamy hráče
2018/2024
2018/2023
2018/2022
2018/2021
2018/2020
2018/2019
2018/2018
2018/2017
2018/2016
2012/2015
Skupina C (dívky) - výsledky
ZŠ Lipůvka - Opičky - ZŠ Loučky - Lentilky
11 : 6
ZŠ Brno - Rašínky - ZŠ Tyršova - dívky
3 : 6
ZŠ Brno - Rašínky - ZŠ Loučky - Lentilky
1 : 2
ZŠ Brno - Rašínky - ZŠ Loučky - Lentilky
3 : 7
ZŠ Lipůvka - Opičky - ZŠ Tyršova - dívky
8 : 13
ZŠ Lipůvka - Opičky - ZŠ Brno - Rašínky
7 : 5
ZŠ Loučky - Lentilky - ZŠ Tyršova - dívky
1 : 7
ZŠ Lipůvka - Opičky - ZŠ Tyršova - dívky
5 : 4
ZŠ Loučky - Lentilky - ZŠ Tyršova - dívky
5 : 7
ZŠ Brno - Rašínky - ZŠ Lipůvka - Opičky
2 : 13
ZŠ Lipůvka - Opičky - ZŠ Loučky - Lentilky
10 : 8
ZŠ Tyršova - dívky - ZŠ Brno - Rašínky
9 : 1
ZŠ Lipůvka - Opičky - ZŠ Loučky - Lentilky
9 : 8
ZŠ Lipůvka - Opičky - ZŠ Brno - Rašínky
5 : 5
ZŠ Tyršova - dívky - ZŠ Brno - Rašínky
10 : 2
ZŠ Brno - Rašínky - ZŠ Loučky - Lentilky
3 : 6
ZŠ Lipůvka - Opičky - ZŠ Tyršova - dívky
3 : 12
ZŠ Loučky - Lentilky - ZŠ Tyršova - dívky
7 : 11
Finále A (1.a 2.tř.) - rozpis
ZŠ Loučky - Špendlíci - ZŠ Čebín - Čebínci
7 : 10
Komenda 1 - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
17 : 6
ZŠ Čebín - Čebínci - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
12 : 11
ZŠ Loučky - Špendlíci - Komenda 1
5 : 7
Komenda 1 - ZŠ Čebín - Čebínci
10 : 6
ZŠ Kuřim Jungmannova 2 - ZŠ Loučky - Špendlíci
10 : 4
Následující turnaje
Skupina C (dívky) - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ZŠ Tyršova - dívky
9
8
0
1
79 : 35
16
2
ZŠ Lipůvka - Opičky
9
6
1
2
71 : 63
13
3
ZŠ Loučky - Lentilky
9
3
0
6
50 : 62
6
4
ZŠ Brno - Rašínky
9
0
1
8
25 : 65
1
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.