Hrajte miniházenou
archiv 2018 / 2019
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kuřimská školní liga
Rozpis ligy
Skupina A (1.-2.tř.)
Skupina C (dívky)
Skupina B (3.a 4. tř.)
Finále A (1.a 2.tř.)
Skupina C (dívky) - finále
Finále B (1. a 2. tř.)
Finále A (3. a 4. tř.)
Finále B (3.a4. tř.) sk. D
Finále B (3.a4.tř.) sk. E
Meziregionální Kuřimsko - Velkomeziříčská liga
Školní liga Jaroslava ,,Bagra" Konečného
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Matěj Staude
Škola
ZŠ a MŠ Radnice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2008
Počet startů
31
Počet branek
14
Starty
9.10. 11:30
ZŠ Stupno A - chlapci - Radnice A - chlapci
14 : 17
0 branek
9.10. 10:00
Radnice A - chlapci - ZŠ Chrást A - chlapci
14 : 8
0 branek
9.10. 09:00
ZŠ Ejpovice - chlapci - Radnice A - chlapci
13 : 13
2 branek
9.10. 08:30
Radnice A - chlapci - Radnice B - chlapci
11 : 6
0 branek
25.9. 11:30
ZŠ Ejpovice - chlapci - Radnice A - chlapci
9 : 13
0 branek
25.9. 11:00
Radnice A - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
11 : 6
0 branek
25.9. 07:30
Radnice A - chlapci - ZŠ Chrást A - chlapci
3 : 2
0 branek
20.9. 11:30
ZŠ Ejpovice - chlapci - Radnice A - chlapci
4 : 12
0 branek
20.9. 10:00
Radnice A - chlapci - Radnice B - chlapci
25 : 8
5 branek
20.9. 09:00
ZŠ Stupno A - chlapci - Radnice A - chlapci
5 : 10
0 branek
20.9. 08:30
Radnice A - chlapci - ZŠ Chrást A - chlapci
15 : 4
0 branek
13.6. 17:30
Radnice B - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
8 : 3
0 branek
13.6. 15:30
ZŠ Stupno B - chlapci - Radnice B - chlapci
3 : 7
0 branek
13.6. 15:00
Radnice B - chlapci - ZŠ Chrást A - chlapci
8 : 8
0 branek
13.6. 12:00
ZŠ Stupno A - chlapci - Radnice B - chlapci
6 : 9
0 branek
13.6. 09:30
Radnice B - chlapci - Radnice A - chlapci
28 : 25
0 branek
13.6. 08:30
ZŠ Chrást B - chlapci - Radnice B - chlapci
4 : 9
1 branek
6.6. 18:00
ZŠ Chrást A - chlapci - Radnice A - chlapci
15 : 2
0 branek
6.6. 15:30
Radnice A - chlapci - ZŠ Chrást B - chlapci
2 : 7
0 branek
6.6. 14:30
ZŠ Stupno A - chlapci - Radnice A - chlapci
10 : 5
0 branek
6.6. 13:00
Radnice A - chlapci - ZŠ Stupno B - chlapci
7 : 1
0 branek
6.6. 10:30
Radnice A - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
5 : 10
0 branek
20.10. 13:00
Radnice A - chlapci - ZŠ Chrást B - chlapci
4 : 0
2 branek
20.10. 11:30
ZŠ Ejpovice - chlapci - Radnice A - chlapci
1 : 4
0 branek
20.10. 10:30
Radnice A - chlapci - ZŠ Chrást A - chlapci
2 : 9
2 branek
20.10. 08:00
Radnice A - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
2 : 7
1 branek
13.9. 14:00
Radnice A - chlapci - ZŠ Chrást A - chlapci
5 : 15
0 branek
13.9. 13:30
ZŠ Ejpovice - chlapci - Radnice A - chlapci
9 : 9
1 branek
13.9. 11:30
Radnice A - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
0 : 20
0 branek
13.9. 10:00
Radnice B - chlapci - Radnice A - chlapci
9 : 5
0 branek
Další
Archivní záznamy hráče
2018/2024
2018/2023
2018/2022
2018/2021
2018/2020
2018/2019
2018/2018
2018/2017
2018/2016
2012/2015
Finále B (1. a 2. tř.) - výsledky
ZŠ Lipůvka - Cvrčci - ZŠ Lipůvka - Veverčáci
4 : 12
ZŠ Kuřim Jungmannova 1 - ZŠ Drásov -Unicorns
3 : 13
ZŠ Lipůvka - Veverčáci - ZŠ Drásov -Unicorns
7 : 4
ZŠ Lipůvka - Cvrčci - ZŠ Kuřim Jungmannova 1
8 : 12
ZŠ Kuřim Jungmannova 1 - ZŠ Lipůvka - Veverčáci
5 : 18
ZŠ Drásov -Unicorns - ZŠ Lipůvka - Cvrčci
12 : 4
Finále B (1. a 2. tř.) - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ZŠ Lipůvka - Veverčáci
3
3
0
0
37 : 13
6
2
ZŠ Drásov -Unicorns
3
2
0
1
29 : 14
4
3
ZŠ Kuřim Jungmannova 1
3
1
0
2
20 : 39
2
4
ZŠ Lipůvka - Cvrčci
3
0
0
3
16 : 36
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.