Hrajte miniházenou
archiv 2018 / 2019
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kuřimská školní liga
Rozpis ligy
Skupina A (1.-2.tř.)
Skupina C (dívky)
Skupina B (3.a 4. tř.)
Finále A (1.a 2.tř.)
Skupina C (dívky) - finále
Finále B (1. a 2. tř.)
Finále A (3. a 4. tř.)
Finále B (3.a4. tř.) sk. D
Finále B (3.a4.tř.) sk. E
Meziregionální Kuřimsko - Velkomeziříčská liga
Školní liga Jaroslava ,,Bagra" Konečného
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Bratislavská 4.-5. :-)
Škola
ZŠ a MŠ Bratislavská Varnsdorf
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2004
Počet startů
9
Počet branek
1
Starty
11.5. 12:30
Varnsdorf REBELS (ZŠ Východní) - Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
13 : 6
0 branek
11.5. 12:00
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží)
10 : 15
0 branek
11.5. 10:00
Karlíci (IZŠ Karlova) - Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
4 : 15
0 branek
11.5. 08:30
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí)
5 : 17
1 branek
8.12. 12:00
Karlíci (IZŠ Karlova) - Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
6 : 19
0 branek
8.12. 10:30
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - Varnsdorf REBELS (ZŠ Východní)
6 : 15
0 branek
8.12. 09:30
Malý DRAK (ZŠ Bratislavská) - Rychlí ŠPUNTI (ZŠ Náměstí)
14 : 0
0 branek
8.12. 09:00
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží)
7 : 14
0 branek
13.10. 12:30
Karláčci (IZŠ Karlova) - Malý DRAK (ZŠ Bratislavská)
15 : 2
0 branek
Archivní záznamy hráče
2018/2024
2018/2023
2018/2022
2018/2021
2018/2020
2018/2019
2018/2018
2018/2017
2018/2016
2012/2015
Finále A (3. a 4. tř.) - výsledky
ZŠ Čebín - Čebíňáci - ZŠ Kuřim Jungmannova 4
12 : 17
ZŠ Lipůvka - Střelci - ZŠ Kuřim Jungmannova 3
12 : 12
ZŠ Kuřim Jungmannova 4 - ZŠ Lipůvka - Střelci
18 : 13
ZŠ Kuřim Tyršova 4 - ZŠ Čebín - Čebíňáci
10 : 9
ZŠ Lipůvka - Střelci - ZŠ Kuřim Tyršova 4
14 : 20
ZŠ Kuřim Jungmannova 3 - ZŠ Kuřim Jungmannova 4
4 : 20
ZŠ Kuřim Tyršova 4 - ZŠ Kuřim Jungmannova 3
14 : 9
ZŠ Čebín - Čebíňáci - ZŠ Lipůvka - Střelci
10 : 8
ZŠ Kuřim Jungmannova 3 - ZŠ Čebín - Čebíňáci
8 : 13
ZŠ Kuřim Jungmannova 4 - ZŠ Kuřim Tyršova 4
20 : 13
Finále A (3. a 4. tř.) - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ZŠ Kuřim Jungmannova 4
4
4
0
0
75 : 42
8
2
ZŠ Kuřim Tyršova 4
4
3
0
1
57 : 52
6
3
ZŠ Čebín - Čebíňáci
4
2
0
2
44 : 43
4
4
ZŠ Lipůvka - Střelci
4
0
1
3
47 : 60
1
5
ZŠ Kuřim Jungmannova 3
4
0
1
3
33 : 59
1
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.