Hrajte miniházenou
archiv 2018 / 2019
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Lovecká sezóna (4.-5. třída)
LTM ŠL (1.-3. třída)
Rozpis ligy
Turnaj #01/Pá 20.10.
Turnaj #02/St 25.10.
Turnaj #03/Čt 16.11.
Turnaj #04/Pá 24.11.
Turnaj #05/Pá 8.12.
Turnaj #06/Pá 15.12.
Turnaj #07/Pá 12.1.
Turnaj #08/Pá 19.1.
Turnaj #09/Pá 9.2.
Turnaj #10/Pá 23.2.
Turnaj #11/Pá 16.3.
Turnaj #12/Pá 23.3.
Turnaj #13/Pá 20.4.
Turnaj #14/Pá 27.4.
Turnaj FINÁLE/Pá 8.6.
LTM ŠL (4.-5. třída)
Zlínský kraj
Patrik Balvín
Škola
ZŠ Jana Palacha, Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2007
Počet startů
29
Počet branek
162
Starty
26.4. 12:30
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
6 : 24
10 branek
26.4. 12:00
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
10 : 19
6 branek
26.4. 10:00
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
8 : 16
4 branek
26.4. 08:30
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
20 : 11
8 branek
22.3. 12:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
12 : 9
2 branek
22.3. 12:00
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
19 : 17
6 branek
22.3. 10:00
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
15 : 15
5 branek
22.3. 08:30
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
26 : 9
9 branek
7.12. 10:30
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
17 : 19
7 branek
7.12. 09:00
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
12 : 21
7 branek
7.12. 08:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
15 : 16
5 branek
2.11. 10:30
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
18 : 22
5 branek
2.11. 10:00
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
16 : 20
5 branek
2.11. 09:00
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
22 : 22
11 branek
20.4. 11:30
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
14 : 13
4 branek
20.4. 10:00
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
9 : 20
4 branek
20.4. 09:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
7 : 19
5 branek
16.3. 10:00
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
13 : 16
6 branek
16.3. 09:30
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
10 : 21
4 branek
16.3. 08:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
9 : 15
7 branek
16.3. 08:00
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
12 : 19
4 branek
1.12. 11:30
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
19 : 4
0 branek
1.12. 10:30
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
17 : 19
5 branek
1.12. 10:00
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
22 : 6
9 branek
1.12. 09:00
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
18 : 14
3 branek
3.11. 10:30
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
14 : 21
2 branek
3.11. 10:00
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
20 : 6
6 branek
3.11. 09:00
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
7 : 15
4 branek
3.11. 08:30
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
17 : 16
9 branek
Archivní záznamy hráče
2018/2023
2018/2022
2018/2021
2018/2020
2018/2019
2018/2018
2018/2017
2018/2016
2012/2015
Turnaj #10/Pá 23.2. - výsledky
Turnaj #11/Pá 16.3. - rozpis
BÍLÍ TYGŘI - VALÍCI
16.3. 08:30
LOVCI z T. - SVIŠTI
16.3. 09:00
VALÍCI - LOVCI z T.
16.3. 09:30
LOVCI DDM - BÍLÍ TYGŘI
16.3. 10:00
LOVCI z T. - LOVCI DDM
16.3. 10:30
SVIŠTI - VALÍCI
16.3. 11:00
LOVCI DDM - SVIŠTI
16.3. 11:30
BÍLÍ TYGŘI - LOVCI z T.
16.3. 12:00
SVIŠTI - BÍLÍ TYGŘI
16.3. 12:30
VALÍCI - LOVCI DDM
16.3. 13:00
Následující turnaje
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.